Zwroty i reklamacje

WYMIANA

W CIĄGU 14 DNI

Masz prawo wymienić każdy produkt kupiony w sklepie STUKA PUKA na inny rozmiar lub model w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki!
Z towarem trzeba tylko odesłać wydrukowany i wypełniony “Formularz wymiany towaru/odstąpienia od umowy” lub pisemne oświadczenie z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numerem zamówienia oraz podanym powodem wymiany.

WYSYŁKA WYMIENIONEGO TOWARU

Koszty wysyłki zwracanego towaru do STUKA PUKA niestety będziesz musiał ponieść Ty, ale koszty ponownej wysyłki do Ciebie poniesie już STUKA PUKA jeśli wartość zamówienia przekracza 150zł. W przeciwnym wypadku koszty wysyłki ponosi Klient i wynoszą one 10zł (należy je wpłacić na konto bankowe, podając nr zamówienia w tytule przelewu, lub przekazać kurierowi w opcji za pobraniem).
Wystarczy złożyć zamówienie na dany towar, a w komentarzu dopisać “Zamówienie na wymianę – nr poprzedniego zamówienia: XXXXX”.

ZWROTY

JAK ZWRÓCIĆ

Możesz zwrócić każdy produkt zakupiony w STUKA PUKA  – masz 14 dni na odstąpienie od umowy i kolejne 14 dni na odesłanie towaru. Nie musisz podawać przyczyny, ale miło by było wiedzieć co w przyszłości możemy zrobić, aby to już więcej nie nastąpiło.
Aby zwrócić towar musisz poinformować nas o swojej decyzji wypełniając formularz i przesłać go do STUKA PUKA pocztą, faksem lub pocztą lub mailowo.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłać informację przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W przypadku odstąpienia od umowy zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty przesyłki (z wyjątkiem dodatkowych kosztów, jeśli nie będzie to wybrany najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez STUKA PUKA), nie później niż 14 dni.

REKLAMACJE

GWARANCJA

W STUKA PUKA oferujemy tylko oryginalne produkty najwyższej jakości. Sprzedajemy artykuły wyłącznie nowe.

Każdy zakupiony w STUKA PUKA produkt można reklamować z tytułu rękojmi lub z tytułu gwarancji przez okres 2 lat od daty otrzymania produktu.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji towar odsyłany jest na Twój koszt. Jeżeli klient nie odbierze odrzuconej reklamacji w ciągu 3 miesięcy od otrzymania decyzji towar zostanie zutylizowany. Jeżeli reklamacja zostanie uznana, zwracamy wszystkie otrzymane od płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa i koszty dostarczenia rzeczy do STUKA PUKA.

ADRES DO WYMIAN/ZWROTÓW REKLAMACJI

STUKA PUKA
Za ogrodem 10
31-990 Kraków

ROZPATRZENIE REKLAMACJI

Wraz z towarem odeślij wydrukowany i wypełniony “Formularz reklamacji towaru” lub pisemne oświadczenie z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numerem zamówienia oraz dokładnym opisem wady.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od chwili otrzymania przesyłki zwrotnej. Zostaniesz poinformowany o rozstrzygnięciu reklamacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email jaki podałeś podczas składania zamówienia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!